Detektiv - operátor kamerového systému POUZE OZZ, OZP

  • Český Těšín

Pracovní místo ( Detektiv - operátor kamerového systému POUZE OZZ, OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :
-zajištění ochrany a ostrahy osob a majetku,
-dodržování bezpečnostních předpisů,
-zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice,
-vyhotovení denních pracovních reportů
-upřednostníme člověka s praxí na kamerovém systému.

Požadujeme :
-trestní bezúhonnost,
-certifikát strážného popř. zprostředkujeme vyřízení,
-zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat.

Nabízíme :
-zajímavou práci v příjemném kolektivu,
-zázemí stabilní společnosti,
-možnost platového i profesního růstu.

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusové pracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.

Způsob kontaktu: Pro informování ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon, zaslat životopis.
Nechodit na pobočku!