Detektiv - Operátor kamerového systému

  • Brno

Pracovní místo ( Detektiv - Operátor kamerového systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro informování ohledně pracovního místa volat na telefon 606 333 112, zaslat životopis. Informace PO - PÁ (9:00 - 15:00 hodin). Nechodit na pobočku!

Místo výkonu práce:
Kaufland ul. Řípská 27, 627 00 Brno-Slatina

Náplň práce :
- zajištění ochrany a ostrahy osob a majetku,
- dodržování bezpečnostních předpisů,
- zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice,
- vyhotovení denních pracovních reportů
- upřednostníme člověka s praxí na kamerovém systému.

Požadujeme :
- trestní bezúhonnost,
- certifikát strážného popř. zprostředkujeme vyřízení,
- zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat.

Nabízíme :
- zajímavou práci v příjemném kolektivu,
- zázemí stabilní společnosti,
- možnost platového i profesního růstu.

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusové
pracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.