Dělník-dělnice prádelny, krejčí

  • Stachy

Pracovní místo ( Dělník-dělnice prádelny, krejčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle dohody, pracovní smlouva na 1 rok, po zapracování na dobu neurčitou. Uvedený plat nezahrnuje příplatky So + Ne, svátky a případný přesčas, po zapracování průměrný měsíční plat až 21.000,-Kč. Hledáme spolehlivého pracovníka do moderního provozu prádelny domova pro seniory. Jedná se o praní, sušení a žehlení prádla v průmyslových pračkách, sušičkách a mandlu, drobné opravy prádla. Praxe v prádelně výhodou. Práce se provádí ve stoje.
Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, samostatnost, empatický přístup ke klientům domova. Zaměstnanecké výhody:stravování s příspěvkem, 5 týdnů dovolené, výhody z FKSP, po zkušební době osobní ohodnocení. Kontakt: telefonicky 8:00 - 14:00 Hana Váchová na č. tel. 388 428 213, e-mail: personal@centrum.cz, osobně: DPS Stachy, Kůsov