Sociální pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Tyršova č.p. 350, 407 21 Česká Kamenice

Náplň práce:
- vedení týmu
- přímá práce s klienty
- prevence návratu k závislostnímu chování
- administrativa spojená s přímou klientskou prací

Požadujeme:
- Absolvent VŠ, VŠO v oborech sociální práce (nejméně VOŠ sociálního směru dle zákona 108/2006sb. paragraf 110, odst 4.)
- osobnostní zralost, zodpovědnost
- motivace pro práci s klienty

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení+benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
- funkčně komunikující a podpůrný tým
- pravidelné supervize, podpora sebevzdělávání
- osobní rozvoj
- dovolená 25 dní, příspěvek na důchodové spoření, stravenky, ranní směna po-pá

Kontakt: Ivana Davidová, tel. 735 172 152, e-mail: personalista.1@seznam.cz