Asistent/ka marketingu a obchodu

Pracovní místo ( Asistent/ka marketingu a obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Říční 974/2, 739 32 Vratimov
1. kontakt e-mailem.

Požadavky: AJ na komunikační úrovni, psaní reklamních textů - copywriter, praxe na podobné pozici, komunikační i organizační schopnosti, aktivní přístup s chutí učit se novým věcem,

Náplň práce: Administrativní podpora kanceláře, marketingu a obchodu, prezentace a aktualizace produktů pro e-shop, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky.

Nabízíme skvělou práci, která Vás bude bavit a uvidíte její výsledky. Zaškolení ve stabilní společnosti a pohodový kolektiv profesionálů.

Nástup možný ihned.