Účetní

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - po zapracování možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Mzdové ohodnocení: 20.000,- Kč až 26.000,- Kč (uvedená výše mzdy je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h. Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost a praxe podvojného účetnictví min. 3 roky, orientace v účetní a daňové legislativě, dobrá znalost MS Office, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě, motivující finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky + bonusy), roční odměna, možnost využít dalšího vzdělávání, zaměstnanecké slevy, zvýhodněné rekrace v rámci Royal Spa, možnost zajištění ubytování, zajištění zaměstnaneckého stravování, možnost příspěvku na dopravu. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.