Programátor (C#) pro IS HELIOS Green - výrobní modul

  • Boskovice

Pracovní místo ( Programátor (C#) pro IS HELIOS Green - výrobní modul ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- programování v C#, využívání MS SQL,
- vývoj modulu VÝROBA známého informačního systému HELIOS Green,
- programování rozšiřujících funkcí modulu a zakázkové funkcionality pro naše zákazníky z různých odvětví (např. z automobilového průmyslu, plastikářské výroby, …),
- spolupráce s našimi zkušenými analytiky.

Očekáváme:
- znalost objektového programování C#,
- znalost jazyka SQL, nejlépe MS SQL,
- výhodou je znalost vývojového prostředí Android.

Nabízíme:
- řadu benefitů (5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, 2 sick days, pracovní dobu 7,5 hod denně - tj. kratší o půl hodiny denně bez snížení mzdy, mateřskou školku v areálu firmy, jazykové vzdělávání, profesní vzdělávání, příspěvek na dojíždění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stravenky, mobil, notebook),
- zázemí stabilní, silné české společnosti,
- nástup ihned nebo dle domluvy,
- práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek,
- dlouhodobou spolupráci na projektu pro výrobní firmy, kde budete součástí zkušeného týmu vývojářů,
- motivující platové ohodnocení,
- pěkné pracovní prostředí a přátelský tým.

Životopisy zasílat na mail:iveta.zelezna@gatema.cz