ASISTENT/KA VEDOUCÍHO VÝROBY

Pracovní místo ( ASISTENT/KA VEDOUCÍHO VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude Vaším úkolem?
Vyhodnocování a reportování výsledků, podpora při vytváření plánu výroby; účast v pracovních týmech - kvality, technologie, vyroba, logistika, kontrolling; úzká spolupráce s výrobou a lotistikou; aktivní spolupráce při řízení výroby a při termínovaném plánování výroby
Naše požadavky:
VŠ vzdělání technického/elektro směru; anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni; znalost práce na PC (MS-Office) je samozřejmostí; znalost SAP; samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, schopnost rychle reagovat na časté změny
Nabízíme:
uplatnění a seberealizaci v nadnárodní firmě s denním využitím cizích jazyků, parkoviště v areálu firmy, pružnou pracovní dobu, čisté pracovní prostředí, klimatizovaná hala, pracovní oděvy a obuv, týden dovolené nad rámec ZP, dotované stravování v areálu firmy, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, jazykové kurzy, zvýhodněné tarify mobilních telekomunikačních služeb, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek do cafeterie, finanční odměny za zlepšovací návrhy
Nástup dle dohody