specialista/specialistka veřejných zakázek

  • Lovosice

Pracovní místo ( specialista/specialistka veřejných zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

náplň práce:
- zajištění všech podkladů nutných pro přihlášku do výběrových řízení
- příprava a kompletace smluv pro realizaci zakázky
- zajištění platnosti výpisů dokumentů
Požadujeme:
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání ekonomického či technického směru
- praxe v podobné činnosti pouze výhodou (může být absolvent)
- řidičské oprávnění skupiny B
- PC znalosti: MS Word - uživatelský, MS Excel - uživatelský, MS Powerpoint - středně pokročilý
- důslednost, pracovitost, přesnost, rozhodnost
- spolehlivost při plnění úkolů, ochotu se učit novým věcem
- organizační schopnosti
- odolnost vůči stresu a zátěži
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou s možným nástupem ihned
- firemní stravování zdarma (obědy)
- služební telefon a notebook
- nástupní měsíční mzdu 28.000,- hrubého
- místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hod., nebo osobně v Po-Čt od 8:00 do 15.00 po předchozí telefonické domluvě, na pohovor životopis s sebou.