Prodavači

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Prodavači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODAVAČI
POŽADUJEME: spolehlivost a pečlivost, přehled v oblasti sportu a sportovních potřeb, zájem o sport, dobré komunikační schopnosti, schopnost jednat se zákazníky, příjemné vystupování, manuální zručnost, praxe v maloobchodní činnosti výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: maloobchodní prodej sportovního sortimentu, odborné poradenství zákazníkům, příjem a kontrola kompletnosti dodávky zboží, ukládání zboží na prodejně, administrace e-shopu a vyřizování objednávek, práce na pokladně s hotovostí, vydávání prodaného zboží zákazníkovi, vyřizování reklamací, servis a seřizování sportovního vybavení.
NABÍZÍME: samostatnou a zodpovědnou práci, možnost seberealizace, motivační finanční ohodnocení, další zaměstnanecké výhody, provize z dosažených výsledků.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na Skisport-kasarna@seznam.cz