Lektoři anglického jazyka

Pracovní místo ( Lektoři anglického jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 15.10.2019 Pracovně právný vztah - DPP, DPČ.
Hledáme lektory angličtiny do naší pobočky 2+2 školy matematiky v Novém Jičíně. Jedná se o odpolední doučování žáků ZŠ a studentů SŠ + přípravu k různým typům zkoušek - přijímací zkoušky na SŠ nebo maturitní zkoušky.
Požadujeme:
- pedagogické vzdělání (možno i studenti a absolventi)
- pečlivost, samostatnost, svědomitost
- trpělivost při práci s dětmi
Nabízíme:
- práci v příjemném pracovní prostředí
- práci s dětmi a mladými lidmi
- možnost zvolit si dny výuky
- možnost rozvíjet se v oblasti vzdělávání
Kontakt: pouze písemně na e-mail: matematika2plus2@post.cz