ASISTENT/KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ASISTENT/KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Prokopová Lenka, e-mail: mzdy@olympic-palace.cz
Náplň práce: Zajištění agendy personalistiky hotelu, příprava a evidence pracovních smluv, zpracování dalších podkladů; zadávání faktur případně jiných účetních dokladů do účetního programu, vedení pokladny; administrativní podpora jednatele a ekonomického oddělení, spočívající především ve zpracování výstupů z účetního a hotelového systému (statistiky, hlášení na úřady), zpracování korespondence a jiné asistentské práce dle pokynů nadřízeného
Požadujeme: Pečlivost a spolehlivost, dobré organizační schopnosti, dobrou znalost práce s PC - Excel, Outlook. Ochotu učit se novým věcem, zajišťujeme průběžné školení a vzdělávání se.
Jazykové znalosti: výborná znalost ČJ včetně gramatiky. Znalost AJ či RJ výhodou.

Nabízíme: stravování po zkušební době zdarma, osobní ohodnocení dle výkonu. Další benefity jako příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na mimopracovní aktivity atd.

Považujete-li se za vhodného kandidáta na tuto pozici, odpovězte na tento inzerát zasláním
Vašeho životopisu ne e-mail mzdy@olympic-palace.cz. Zpětně budeme kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.