sociální pracovník/ce

  • Šardice

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obec Šardice, IČ 285374, 696 13 Šardice 601, oznamuje, že přijme do pracovního poměru 1 nebo 2 pracovníky, na obsazení místa "sociální pracovník a meziooborový pracovník", na dobu určitou 2 roky, místo výkonu práce obec Šardice. Jedná se zejména o práci pro ohrožené děti a rodiny, nejlépe inovativním způsobem, a to jak v obci, tak ve škole.
Požadavky na sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách: svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odborná způsobilost.
Náležitosti přihlášky - možnost zaslání elektronicky:
1. Jméno, příjmení zájemce
2. Datum a místo narození
3. Státní příslušnost
4. Místo trvalého pobytu, telefonní spojení
5. Datum a podpis zájemce
K přihlášce se připojí - možno elektronicky, ostatní dokumenty se přiloží při nástupu:
1. Motivační dopis
2. Strukturovaný životopis
3. Kopie dokladu o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání sociálního pracovníka
4. Souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto řízení, ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Při nástupu doložit:
1. Výpis z evidence Rejstříku trestů
2. Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
Základní informace: pracovní úvazek 1,0 (nebo nižší dle dohody), pracovní poměr na dobu určitou 2 roky (s možnosti prodloužení). Místo výkonu práce obec Šardice. Platové podmínky se řídí zákoníkem práce, v platném znění a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění. Nástup do zaměstnání dle dohody.
Přihlášky doručte e-mailem nebo poštou do 23.10.2019 předmět e-mai