SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klostermanova č.p. 1258, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY

Společnost AgroKonzulta se zabývá prodejem strojů pro zemědělství, prodejem osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na www.agrokonzulta.cz.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Servis a opravy moderních zemědělských strojů DEUTZ-FAHR, HORSCH, LEEB, JEANTIL ...
- Moderní diagnostika a opravy elektronických závad a navigací
- Záruční a pozáruční servis - opravy, údržba a seřizování strojů v našem vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi
- Předvádění zemědělských strojů a technická podpora při jejich prodeji
- Předprodejní příprava nových strojů
- Školení obsluhy strojů
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)
Hrubá měsíční mzda: fixní mzda + odměny dle dosažených tržeb (předpoklad je výsledná mzda od 28 000 Kč výše)

POŽADUJEME:
- SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení
- Praxe v opravárenství zemědělské techniky nebo v automobilní oblasti výhodou
- Schopnost provádění diagnostiky a hledání závad
- Dobrá znalost práce na PC
- Znalost NJ nebo AJ výhodou
- ŘP skupiny B a T; skupiny C a E výhodou
- Dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo i v rámci výkonu zaměstnání
- Speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižn