TECHNIK MĚŘENÍ/METROLOG

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK MĚŘENÍ/METROLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS POZICE:
- Zajišťuje a provádí měření vyráběného sortimentu dle předepsané dokumentace na 3D stroji a
dalších měřících zařízení
- Zpracovává protokoly o výsledcích zkoušek a měření
- Spolupracuje s ostatními úseky při proměřování nebo schvalování vzorků a při uvolňování výroby
- Tvorba nových měrových programů
- Zajišťuje kalibraci měřidel, metrologie
- Zajišťuje školení pro obslužný personál na funkci měřidel a způsoby měření
- Navrhuje podněty pro zlepšování procesů a optimalizace měřících metod
- Správa technické dokumentace
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- Praxe min. 2 roky v oboru (3D měření a programování), nejlépe v automobilovém průmyslu
- Znalost 3D souřadnicového modelu, SW MCOSMOS
- Znalost programování dle výkresu, znalost CAD
- Čtení výkresů
- Znalost statistické analýzy měření
- Znalost statistického vyhodnocování procesu
- Znalost principu správy měřidel
- Aktivní znalost NJ příp. AJ
- Vysoká uživatelská znalost MS Office,
- Řidičský průkaz sk. B
- Flexibilita a ochota cestovat
NABÍZÍME:
- Pružná pracovní doba
- Pracovní poměr na dobu: neurčitou
- Příspěvek na penzijní připojištěn
- Stravenky ve výši 120 Kč/směnu
Hlásit se emailem.