Nákupčí - zásobování + prodej

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Nákupčí - zásobování + prodej ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
sjednávání rámcových smluv s dodavateli na chemické suroviny nebo nechemické zboží (režijní a spotřební materiál)
vyjednávání o výhodnějších podmínkách od strategických dodavatelů
komunikace s dodavateli, kontrola plnění uzavřených smluv
podílí se na tvorbě nákupní strategie
monitoruje trh s cílem nalezení nových dodavatelů
tvoří finanční analýzy nákupů za dané časové období
interní spolupráce s žadateli, realizace požadavků na nákup
vyřizování reklamací - kontrola plnění smluv s ohledem na systém jakosti
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického, chemického, ekonomického nebo obchodního směru
alespoň 2 roky zkušeností se strategickým nákupem nebo obchodním vyjednáváním na profesionální úrovni
komunikativní a prezentační dovednosti
samostatnost a schopnost rozhodovat se
znalost práce v MS Excel
německý / anglický jazyk - komunikativní úroveň
řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností dalšího prodloužení
zkušební doba 3 měsíce
pracovní dobu 37,5h týdně (pružná pracovní doba)
týden dovolené navíc
zvýhodněné stravování
příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce trvání pracovního poměru
věrnostní bonus
zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
zaměstnání v centru Ústí nad Labem návaznost na MHD
Kontakt:
telefonicky