L2 Správce počítačových sítí/ Network Engineer

Pracovní místo ( L2 Správce počítačových sítí/ Network Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Popis:Level 2 správa počítačovích sítí a podpora uživatele při řešení komplexních problémů. Asistence L1 podpoře a při eskalování ticketů. Monitorování síťe a trouble ticket systému.
Požadavky: Zkušenost s tecnickým supportem (sítě/servery), orientace na zákazníka, aktivní znalost Angličtiny. Ochota pracovat na směny 24/7
Zaměstnanecké výhody: Vzdělávání dle dohody s přímým nadřízeným, 5 týdnů dovolené, stravenky na stravování (Sodexo) v hodnotě 60 Kč s 100% dotací firmou, Sodexo pass měsíční příspěvek od zaměstnavatele, atd.
Description: Level 2 Network administration and support. Resolving incidents, monitoring of trouble ticket system. Advance trouble shooting and assisting Level 1 Engineering teams with escalation support
Requirements: Working experience from technical support (network technologies/servers), strong customer and service orientation, active level of English Willingness to work on shifts 24x7
Nabízíme: Dovolená navíc, stravenky
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou