Zdravotní sestra

  • Vinařice

Pracovní místo ( Zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
odbornou způsobilost zdravotnického pracovníka k výkonu zdravotnického povolání
bez odborného dohledu dle zák.č. 96/2004 Sb.,
minimálně střední zdravotnické vzdělání,
spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení,
bezúhonnost, dobrý zdravotní stav

pracovní doba: - pondělí - pátek / ranní směna /

Platové podmínky:
zařazení dle NV o platových poměrech zaměstnanců + zvláštní příplatek

Nabízíme:
možnost ubytování, vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu (výběr ze 3 jídel),
finanční příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, penzijní připojištění, bezúročné půjčky.
Možnost sauny, posilovny a relaxačního cvičení pro ženy v areálu věznice.

K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. U zaslaného životopisu je bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení dle zák.č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Bližší informace o průběhu přijímacího řízení podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese.