VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UMÍTE ORGANIZOVAT a DOKONČOVAT ÚKOLY s úsměvem?
Jsme 2 jednatelé společnosti, která je na trhu 26 let, rozrostli jsme se ve skupinu o 180 lidech a rádi bychom se potkali v naši profesní kariéře s "Ducháčkem" v mužské nebo ženské podobě, který by nám kryl záda, jak při vnitřní organizaci lidí a jejich činností, tak i naší samotné práci.
Potřebujeme výkonného člověka, který bude řídit back office, dostávat od kolegů včas hotovou práci a organizovat je tak, aby byly splněny požadavky napříč útvary celé společnosti.
Denně si připravíte vyřízené aktivity jednatelů, připravíte podklady na porady a schůzky na daný den, vytvoříte nebo zkontrolujete popisy práce a budete je udržovat v aktuálním stavu. Vyhodnotíte ekonomické ukazatele a budete vyhodnocovat výkony jednotlivců, vše předáte jednatelům, kteří vaše výstupy použijí pro své budoucí rozhodování.
S kompetencemi vedoucího pracovníka zajistíte, aby kolegové dodali veškeré slíbené podklady včas a nezapomenete zorganizovat dokumenty a šablony v našem systému, tak abychom je všichni ve firmě našli s lehkostí.
Rádi bychom, aby na vás bylo spolehnutí, i když nebudeme přítomni, abyste svou práci odvedli čestně, uměli delegovat naše úkoly dál do týmu a hlídali jejich termíny splnění.
Pokud byste chtěli být zaměstnancem, který je spjat s firmou jako my, umíte vymyslet organizaci firemních úkolů tak, že jsou všechny pod absolutní kontrolou, a přitom si udržet nadhled a vtip, tak neváhejte a oslovte nás.
Jako první se potkáte s naší externí Personalistkou Ivanou.
Platové rozpětí 20 - 40 tis. Kč
Zaujalo Vás to? Pak se nám co nejd