Zdravotně-sociální pracovník/zdravotně-sociální pracovnice

  • Letovice

Pracovní místo ( Zdravotně-sociální pracovník/zdravotně-sociální pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky:
Odborná způsobilost dle z.č.96/2004 Sb., zákon o nelékařských zdravotnických povoláních, praxe v oboru výhodou, komunikační schopnosti, vstřícné chování, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, morální a občanská bezúhonnost.
Náplň práce:
Poskytování sociálně zdravotní služby pacientům, sledování sociálně zdravotní anamnézy klientů, následné posuzování životní situace ve vztahu k onemocnění či jeho následkům, provádění sociálního záznamu o zjištěných skutečnostech, zajišťování sociálně-právního poradenství, poskytování sociální služby klientům na sociálním lůžku, pomoc při integraci pacientů a klientů do společenského prostředí, spolupráci při přípravě propouštění pacientů a klientů, včetně zajištění další péče a služeb.
Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, podnikové stravování, 6 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání v oboru.
Plat od 27.000 Kč (dle praxe a vzdělání).
Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: profesní životopis, motivační dopis, čestné prohlášení o bezúhonnosti, kopie dokladu o dosaženém vzdělání.
Přihlášky k výběrovému řízení s požadovanými doklady zasílejte do 15.11.2019 na adresu Nemocnice Letovice, Pod Klášterem 17, 679 61 Letovice nebo na e-mail: siverova@nemletovice.cz
Kontakt možný osobně - Nemocnice Letovice, mailem nebo telefonicky v pracovní dny v čase 8.00-14.00 hod.