PROGRAMÁTOR PLC

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Tvorba SW pro řízení jednoúčelových strojů; komunikace se zákazníkem ohledně specifikace jeho požadavků; vývoj SW pro průmyslovou automatizaci; vytváření řídících systémů a vizualizace
Požadujeme: SŠ vzdělání - technické obory výhodou, kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací, AJ/NJ základ, praxe v oblasti PLC programování (vhodné i pro absolventy); ŘP "B"
PC znalosti: SW - velmi dobrá; dobrá znalost numerické matematiky
Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky vč. sytému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace,
Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní přípojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování
Nástup možný ihned