Pracovník údržby se zaměřením na elektro

Pracovní místo ( Pracovník údržby se zaměřením na elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vyučen/SŠ elektro
praxe v oboru min.3 roky
znalost vyhlášky č.50, § 6
orientace ve výkresové dokumentaci
zkušenosti s elektroinstalacemi a opravami NC strojů velkou výhodou
uživatelská znalost práce s PC
pečlivost, samostatnost, manuální zručnost
Náplň práce:
samostatná práce v oblasti elektroinstalací
montáže, opravárenské elektro práce a pomocné práce v objektech
elektro opravy na NC strojích
revize el. nářadí
Nabízíme:
Moderní prostředí, motivující platové podmínky, jednosměnný provoz, příjemný tým, závodní stravování, příspěvek na dopravu, nástup dle dohody, místo výkonu práce Otrokovice
Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, motivující ohodnocení, česká společnost, vzdělávání, příspěvek na dopravu.