ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše životopisy zasílejte na e-mail kariera.prostejov@mubea.com, případně přineste Váš životopis osobně na personální oddělení.
Náplň prácet: budete spolupracovat při uvádění strojů do provozu, budete provádět preventivní údržbu a opravy strojů a zařízení, budete vyhledávat a analyzovat závady, navrhovat zlepšení funkce.
Požadujeme: vyučení v oboru elektro, vyhláška č. 50 Sb. min. § 5, orientaci v technické dokumentaci a porozumění schématům zapojení.
Nabízíme: příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování), příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.), sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly), firemní slevové akce, odměny k pracovním jubileím, dárky při významných životních událostech a další zaměstnanecké benefity.