Knihovník/knihovnice

  • Teplice

Pracovní místo ( Knihovník/knihovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru informační studia a knihovnictví či příbuzných oborů, aktivní znalost NJ, případně AJ, uživatelská znalost práce na PC, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilita s ohledem na muzeem pořádané akce, trestní bezúhonnost
Náplň práce:
odborné zpracovávání a správa specializovaných a historických knižních fondů, katalogizace, výpůjční služby, další práce související s funkcí knihovny
Nabízíme:
zajímavou, dynamickou a zodpovědnou práci, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí, nástup po dohodě - možný ihned
Uchazeč zašle:
písemnou přihlášku formou motivačního dopisu
strukturovaný profesní životopis
výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
kopii dokladu dosaženého nejvyššího vzdělání
Žádosti o přijetí do pracovního poměru zasílejte na adresu:
Regionální muzeum v Teplicích, p. o., Zámecké náměstí 517/14, 415 01 Teplice,
nebo e-mailem info@muzeum-teplice.cz
S případnými dotazy se obracejte na:
Z. Vlčková – sekretariát a personální práce, tel. 412 359 017