Montážní dělník - elektro

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Montážní dělník - elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Montáž a kompletace a kontrola elektro a elektro-permanentních magnetů, Montáž a kompletace výrobků s použitím permanentních magnetů, Manipulace jeřábem a ručně vedeným VZV
- Požadavky: SŠ vzdělání elektro slaboproud, Platná vyhláška č. 50/1978, minimálně § 5, - Výborná manuální zručnost, Přesnost a zodpovědnost, Zájem o práci a otevřenost novým nápadům, Fyzická zdatnost vhodná pro práci, Loajálnost a kolektivnost
- Nabízíme: Zaměstnanecké benefity a akce (stravenky, dovolená navíc, týmové mimo pracovní aktivity…), Odborné a jazykové vzdělávání, Profesní a osobní růst (možnost rozšíření vyhlášky č.50/1978 na § 6), Podpora a spolupráce kolegů, Nástup možný ihned
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: mnajkerova@walmag.cz