Pracovník pro kompletaci plastových výrobků

Pracovní místo ( Pracovník pro kompletaci plastových výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 9.10.2019, a: 17.9.2020
Pracovní náplň:
kompletace plastových výrobků, dělení plastového materiálu a jeho další zpracování
opracování a spojování plastových dílů
Požadujeme:
manuálně zručné lidi, které baví a zajímá práce ve výrobě, dochvilné a spolehlivé pracovníky
Nabízíme:
práci na HPP (2 směnný provoz), stravenky, pracoviště Mošnov
férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci, rodinnou atmosféru
příjemné a čisté pracoviště, mzdu vždy a včas, možnost osobního růstu
o dlouhodobé a stabilní zaměstnání

Info. od 8 - 15:00 na tel.: +420 731 634 214, e-mail: katerina.badurova@sineko.cz.