Stavební technik/referent majetkové správy

  • Brno

Pracovní místo ( Stavební technik/referent majetkové správy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní příplatek po zkušební době. Jeho výše se odvíjí od výsledků odvedené práce a rozsahu zapracování.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
" provádění technického dozoru stavebníka při opravách bytových domů,
" zajišťování projektové přípravy pro realizaci oprav,
" vypracování posouzení stavebně technického stavu nemovitostí s odhadem nákladů na opravu/rekonstrukci,
" přebírání prací, příprava změn smluv, prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace a zpracovávání zápisů a protokolů o předání staveb, zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace,
" vyřizování stížností nájemníků bytových domů, osobní jednání s nájemníky,
" administrativní práce spojené s výkonem svěřené agendy,
" plnění dalších svěřených úkolů v rámci odboru.
POŽADAVKY:
" min. středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví,
" praxe v oboru vítána (např. stavební mistr, stavbyvedoucí, projektant) nebo praxe ze správy bytových domů,
" autorizace ČKAIT velkou výhodou,
" základní ICT znalosti, schopnost rychle se naučit ovládat jiné aplikace, které jsou využívány v rámci ÚMČ Brno-střed,
" dobrá orientace ve stavební výkresové dokumentaci a schopnost orientovat se v položkových rozpočtech,
" velmi dobré organizační dovednosti, samostatnost i schopnost pracovat v týmu,
" dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání, rozhodnost,
" smysl pro zodpovědnost a svědomitost, odolnost vůči stresu,
" reprezentativní vystupování.
NABÍZÍME
" možnost trvalého vzdělávání - podpora profesního i oso