Storage/Back up Specialist

Pracovní místo ( Storage/Back up Specialist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.
Popis
Uchazeč bude zodpovědný za chod NetAp zálohovacích aplikací (nyní Backup Exec, data protector) včetně řešení potíží serveru Windows OS se zálohováním dat a data storage. Uchazeč bude zajišťovat denní chod zálohovacích aplikací včetně monitoringu a řešení potíží, bude se podílet na projektech.

Tyto požadavky jsou vítany:
Přednostně vysokoškolské vzdělání
Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
Buď prokázaná znalost serveru Windows (W2008/2012/2016) včetně Active directory (adresářových služeb) a ochota dále se specializovat na zálohování dat a podporu (Storage and Backups)
prokázaná zkušenost s Netapp storage administrací a ochota dále se zaměřovat na podporu a zálohování a řešení potíží Windows
Zkušenost s aspoň jedním skriptem je velkou výhodou
Zkušenost s platformou VMWare
Znalost ITIL

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
Pracovní doba 7,5 hodiny denně
Možnost dalšího vzdělávání v IT oblasti
Stravenky, benefity, multisport kartu
Telefon dle vlastního výběru s firemním tarifem
Zdarma parkovací místo případně ekologický bonus
Možnost služebních cest do zahraničí
Přátelské pracovní prostředí a mnoho dalšího

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami