Plánovač výroby m/ž

  • Brno

Pracovní místo ( Plánovač výroby m/ž ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: katarn@kompan.com

Požadavky:
Budete součástí profesionální logistické organizace, kde se komunikace probíhá v češtině a angličtině jak písemně, tak i mluveně. Proto požadujeme velmi dobrou úroveň angličtiny.

" Zkušenosti s plánováním výroby a řízením kapacity
" Denní práce v systémech QAD - ERP / MRP (podobně jako SAP)
" Mezinárodní společnost a environmentální
" Motivovaná a soběstačná osobnost se smyslem pro týmovou práci
" Otevřená a pozitivní osobnost / orientovaná na servis
" Dobrá znalost systémů MS-Office a MRP
" Velmi dobrou znalost anglického jazyka

Zodpovědnosti:

" Plánování výroby
" Koordinátor výroby a nákupu / logistiky
" Plánování kapacity výrobních a montážních pracovišť
" Předpověď a sezónní plánování položek a výrobků
" Analýza FIFO / KANBAN / LEAN / ABC
" Denní kontakt s vedoucími výroby a vedoucími dílny
" Týdenní mítinky s vedením výroby

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravu, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, platové ohodnocení dle zkušeností-dohody, školení