Zdravotní sestra S2

  • Cetechovice

Pracovní místo ( Zdravotní sestra S2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Cetechovice - Charitní dům pokojného stáří
- všeobecná sestra v kategorii S2
- SŠ/VOŠ/Bc vzdělání, odborná způsobilost všeobecné zdravotní sestry (S2), praxe v odbornosti 913 vítána, trestní bezúhonnost, schopnost přizpůsobit komunikaci potřebám uživatelů služby (senioři trpící demencí), spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresovým situacím, schopnost týmové spolupráce, respekt ke křesťanským hodnotám.
- plný pracovní úvazek s možností prodloužení pracovní smlouvy, profesní růst, supervizní podporu, příspěvek na pojištění způsobené škodě zaměstnavateli, dovolenou v rozsahu 25 dnů, HM plus příplatky
- Uchazeč předloží písemnou přihlášku, obsahující tyto náležitosti: strukturovaný životopis, který obsahuje identifikační údaje o zájemci, mobilní kontakt, e-mail a pracovní zkušenosti uchazeče chronologicky sestavené. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení na uvedenou pozici
- Zasílejte prosím na Charitu Kroměříž, Anna Valachová, Ztracená 63/1, Kroměříž 767 01 nebo doneste osobně. E-mailem: anna.valachova@kromeriz.charita.cz