MZDOVÝ / MZDOVÁ ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MZDOVÝ / MZDOVÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (směr ekonomický, veřejná správa), praxi v oboru na pozici samostatná mzdová účetní, znalost aktuálních právní předpisů ve mzdové oblasti, velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC(MS Office), bezúhonnost,samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu; více k pracovní pozici na www.justice.cz/soudy/Hradec Králové/ Volná místa
- Nabízený plat se řídí zákonem o platu č. 341/2017 Sb. a skládá se z tarifního platu a osobního ohodnocení;
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- K přihlášce k účasti ve výběrovém řízení připojte: motivační dopis, strukturovaný životopis, neověřenou fotokopii nejvyššího dosaženého vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů. Přihlášku a souhlas naleznete přílohou k nabízené pracovní pozici na www.justice.cz/soudy/Hradec Králové/Volná místa