Páječ/ka

  • Děčín

Pracovní místo ( Páječ/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Krokova 767/6, 405 02 Děčín 1

Strojírenská společnost Karned Tools s.r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů, hledá zkušeného a pečlivého Páječe.

Náplň práce:
- pájení tvrdých kovů na pájecích strojích a autogenu
- svařování plamenem
- práce dle výkresové dokumentace a technologického postupu
- práce na ranní směnu

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s pájením tvrdých kovů
- vlastník svářečského průkazu - svařování plamenem
- znalost čtení výkresové dokumentace
- preciznost, samostatnost, zodpovědnost
- ochota učit se novým věcem

Výhodou:
- svářečský průkaz - TiG a obal. elektroda výhodou

Nabízíme:
Práce v zázemí silné a stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení, příspěvek na důchodové připojištění až do 1.500 Kč, dotované závodní stravování, prázdninový a vánoční bonus, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, odměna za plnou docházku, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, roční valorizace mezd atd.

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Dudková, HR Manager, tel.: 477 012 560, nejdříve zašlete životopis na e-mail: kariera@karnedtools.cz