Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-- D: N --
Místo výkonu práce:
Opletalova č.p. 673, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Hledáme člověka, který chce pracovat, ne mít práci! Máme zájem pouze o vážné zájemce o práci. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Zájemce musí být kreativní, flexibilní, tolerantní k ostatním kolegům a zvládat práci v kolektivu a mít snahu a zájem se učit nové věci.
Prosím o zaslání životopisu na níže uvedený e-mail.

Nabízíme: Příspěvky z FKSP, stravování osobní ohodnocení, odměny.

Kontaktní osoba:
Irena Iva Lacinová Kolářová, ředitelka, tel. 412 586 271, 773 761 150, e-mail: sj.kolarova@volny.cz.
Nechoďte na pracoviště - nejdříve je nutné domluvit se telefonicky nebo e-mailem!