VEDOUCÍ VÝROBY

  • Milovice

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Domelite s.r.o. je členem skupiny Skylux Group. Skylux je belgická firma se stabilním zázemím s 250 zaměstnanci a obratem přes 70 milionů EUR.
Vyrábíme a prodáváme široké spektrum výrobků pro stavební průmysl. Jsme specialisté na řešení denního světla se zaměřením na bodové a pásové střešní světlíky. V této oblasti jsme jedničkou v zemích Beneluxu a významným hráčem v EU.
Rozšiřujeme výrobní závod v Milovicích (Středočeský kraj), kde je také naše hlavní sídlo pro Českou republiku.
Hledáme vedoucího výroby, jehož náplní bude zajištění a dodržení výrobních procesů ve firmě Domelite s.r.o.
Profil uchazeče/uchazečky:
- VŠ vzdělání (Bc., Ing.) technického směru nebo SŠ ukončené maturitou s delší praxí
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky, dobrá znalost MS Office
- pečlivost, samostatnost, odpovědnost
- AJ nebo NJ na komunikační úrovni výhodou
- zkušenosti v dřevozpracujícím průmyslu výhodou
Náplň práce:
- organizace výroby oken ze dřeva, hliníku a plastu
- po absolvování školení schopnost programovat CNC (dřevo a hliník)
- objednávání výrobního materiálu - skladový management
- plánování údržby a kontrola
- organizace plánu kontroly kvality
- kontrola jakosti
- školení, motivace a řízení týmu cca 5-10 lidí - je nutné být k dispozici svému týmu, kdykoliv je třeba
- spolupráce s kolegy v Belgii
Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou, práci na denní směny
- příjemné pracovní prostředí, možnost účastnit se externích školení
- stravenky
Výhody:
- stravenky, dovolená navíc

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na tel. 770 122 117, případně na e-mailu: sekret