Manažer/ka obchodního týmu

Pracovní místo ( Manažer/ka obchodního týmu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vedení, realizace a kontrola prodejního týmu (prodejci osobních vozidel, prodejci finančních služeb), odpovědnost za své podřízené i prodejní výsledky.
Jsi komunikativní, aktivní, přesvědčivý, máš obchodního ducha, přirozenou autoritu a jsi odolný vůči stresu? Tak právě tebe hledáme! Dále požadujeme, znalost automobilů, výpis z RT, ŘP sk. B.
Očekáváme:obchodní talent se zodpovědným přístupem k práci, samostatnost, spolehlivost, seriózní jednání.
Nabízíme:Motivující finanční ohodnocení (fix + provizní systém), pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Pracovní doba: směnný provoz, od 9:00 - 20:00 h
Kontakt e-mailem.