Lakýrník

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Lakýrník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- čištění a odmašťování ploch
- příprava tmelu a tmelení ploch, broušení tmelených ploch ručně nebo strojem
- pokrývání povrchů výrobků nátěrovými hmotami stříkáním, práškováním v elektrostatickém poli nebo elektroforézou
- práce v třísměnném provozu
Požadujeme:
- střední vzdělání s výučním listem v oboru lakýrník, případně oboru podobném (autolakýrník, malíř, natěrač) výhodou
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- zajímavou práci na moderních technologiích
- kvalitní pracovní prostředí
možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
- výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy
- stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
- příspěvky na stravování
- týden dovolené navíc
25 týdnů dovolené, příspěvky na závodní stravování, stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní pojištění
první kontakt e-mailem personalistika@del.cz nebo telefonicky PO-PÁ 6,00-14,00