Všeobecné sestry

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Všeobecné sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÉ SESTRY - Domov se zvláštním režimem
POŽADUJEME: odbornou způsobilost - vzdělání podle § 5 zákona č. 96/2004 Sb.,
zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty), psychickou odolnost, trestní bezúhonnost, základy práce na PC, respekt ke křesťanským hodnotám, aktivní přístup k práci, spolehlivost, trpělivost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Výhodou je praxe v oboru.
NABÍZÍME: smlouvu na dobu určitou - s možností prodloužení, práci na plný pracovní úvazek - jen ranní směny, mzdu podle vnitřního mzdového předpisu + zákonné příplatky, finanční odměny, supervizní podporu, 5 týdnů dovolené, možnost zvýhodněného stravování v místě pracoviště,
více při osobním pohovoru.
PRVNÍ KONTAKT: žádosti s životopisem prosíme zaslat na e-mail orsagova@diakonievm.cz
nebo na adresu Diakonie Valašské Meziříčí - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí, další informace na telefonu číslo 571 629 084, popř. 739 243 896.
ov. 18.2.