Odborný zahradník - práce s technikou

Pracovní místo ( Odborný zahradník - práce s technikou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: kosení travnatých ploch profesionální technikou, ořez živých plotů, realizace sadových úprav, ošetření okrasných dřevin odborným ořezem, směrové kácení stromů nebo pomocí vysokozdvižné plošiny, údržba mobiliáře v zeleni aj. zahradnické práce,
Požadujeme: osvědčení na motorovou pilu, stromolezecký kurz vítán,Ř.p. skupiny B, T, C praxe v oboru vítána, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost.
Nabízíme: Jistota stabilního zaměstnání i na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, zázemí prosperující společnosti, nadstandartní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, prémie dle ohodnocení, příspěvek na stravování.
Bližší informace u pana Jurečky 775554010, 571614671, e-mail: jurecka@melesy.cz
ov. 14.9.