Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) *

Pracovní místo ( Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) * ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, C - výhodou, flexibilita, spolehlivost, samostatnost a pracovitost.
Náplň práce: obsluha nákladních vozidel
Nabízíme: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, prémie, benefity pro zaměstnance.
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 11:00 h. na čísle: 605 201 201 nebo e-mailem na: v.syptak@jasy.cz, v textu uveďte "Uděluji tímto souhlas společnosti JASY Vsetín s.r.o., se sídlem ul. 4. května 353, Vsetín (dále jen "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala a uchovávala dané osobní údaje po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok." S vybranými uchazeči bude proveden osobní pohovor.
ov. 13.7.2020