Manipulant/ka obalů (interní logistika)

  • Sázava

Pracovní místo ( Manipulant/ka obalů (interní logistika) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sázava č.p. 1, 563 01 Lanškroun

Pracovní náplň: zajišťuje interní logistiku obalů - zásobuje halu (výrobu) prázdnými obaly, odváží plné obaly a ukládá je na sklad, stará se o vzhled výrobních prostor (pořádek, čistota), manipulace s vysokozdvižným vozíkem - VZV (ještěrka).

Požadavky: výhodou je min. výuční list, VZV výhodou, případně zaškolíme zdarma.

Další informace: čisté prostředí, 12hod směnný provoz. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd. Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Sázava a zpět.

Nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.
Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů.
Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Stabilní pracovní místo.
Práci v týmu pro přední automobilky.