FYZIOTERAPEUT/KA

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- odbornou způsobilost dle zákona 95/2004 Sb.
- dobré komunikační dovednosti
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
NABÍZÍME:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a moderním prostředí zdravotnického zařízení akreditovaného SAK ČR, o.p.s.
- práci na vysoce specializovaném, odborném pracovišti
- možnost dalšího vzdělávání
- zajímavé platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené včetně volna mezi vánočními svátky
- příspěvek na stravování v místě výkonu práce
- klidná práce a přátelský kolektiv
- práci v příjemném prostředí nově zrekonstruované památkově chráněné budovy
- možnost ubytování i pronájmu bytu
- vhodné i pro absolventy
KONTAKT: e-mailem