Likvidátor/ka pojistných událostí

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Likvidátor/ka pojistných událostí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: V Zahrádkách č.p. 987/22, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: klientům nabízíme i službu, která zahrnuje likvidaci pojistných událostí. Nejedná se o práci klasických likvidátorů pojišťoven, ale o pozici, která je nápomocna při řešení škod našich klientů a spočívá zejména v nahlašování událostí na pojišťovny, komunikaci s klientem/pojišťovnou, shromažďování a evidenci podkladů k událostem až po samotné ukončení likvidace. Nejedná se o práci v terénu, ale o administrativní práci.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, dobrou práci na PC - Win, MS Office (Outlook, Excel, Word), samostatnost, koordinační schopnosti, komunikativnost - písemnou i verbální, pracovní nasazení, časová flexibility, chuť se sebevzdělávat. Praxe v obodu pojišťovnictví výhodou.
Nabízíme: mzdu 22 000 - 30 000,- Kč, zvláštní prémie,naturální výhody.
Kontakt: strukturovaný životopis vč. motivačního dopisu zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.