Bezpečnostní pracovník/pracovnice pro přepravu hotovosti a cenin

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/pracovnice pro přepravu hotovosti a cenin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žižkova 722/67, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené
" obsluha a servis bankomatů
" řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla
" práce v týmu i samostatně
" nerovnoměrně rozvržená pracovní doba (8-12 hod.)
Požadujeme:
" řidičský průkaz skupiny B
" čistý trestní rejstřík
" zbrojní průkaz skupiny D
" profesní kvalifikace "Strážný" 68-008-E (lze získat během vstupního školení)
Nabízíme:
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" 4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY
" náborový příspěvek po zkušební době 5 000,- Kč
" odměna za doporučení nového zaměstnance 5 000,-Kč
" stravné 82,-Kč /den, ošatné 1 000,- Kč / měsíc
" volnočasové benefity formou Cafeterie
" benefit - sleva na pohonné hmoty
" nástup možný ihned nebo dle dohody
" místo výkonu práce: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontakz:
PO-PÁ od 09:00 do 15:00 hod telefonicky si sjednat osobní jednání.