Správce Obchodního místa/poradce

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Správce Obchodního místa/poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Nádraží č.p. 1135/4, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Zajištění chodu obchodní kanceláře
Komunikace s klienty, kteří navštíví kancelář, naplnění jejich požadavků
Nabídka a uzavírání smluv, administrativa s tím spojená
Plánování a sjednávání si schůzek s novými i stávajícími klienty
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Komunikační dovednosti, příjemné vystupování
Obchodního ducha a zdravé sebevědomí
Chuť se dále vzdělávat
Nabízíme:
Výdělek, jehož výši můžete přímo ovlivnit ( fixní částka + provize + odměna za správu klientů)
Samostatnou a flexibilní práci, kterou si řídíte sami
Přátelskou atmosféru a skvělého šéfa, který Vám pomůže nejen v začátcích
Profesionální zaškolení, odborné certifikace
Doplňující informace:

Česká pojišťovna obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost ČP Distribuce;
Pracoviště: obchodní místo České pojišťovny, U Nádraží 1135/4, 400 01 Ústí nad Labem-město
Nástup: dle dohody (1.11. - 1.12. 2019)
Kontakt: na e-mail.