Zdravotní sestra /bratr

Pracovní místo ( Zdravotní sestra /bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dům pokojného stáří svaté Ludmily, V Aleji č.p. 434, Chabařovice.
Náplň práce: poskytování komplexní zdravotní a ošetřovatelské péče, vedení dokumentace spojené s agendou, objednávání zdravotnického a ošetřovatelského materiálu, znalosti individuálního plánování uživatelů pobytové sociální služby.
Požadujeme: znalost zdravotních úkonů ambulance 913, znalost specifik a praxe s geriatrickými klienty a osobami s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demencí, schopnost týmové spolupráce, svědomitost, aktivní přístup a empatie.
Nabízíme: platové podmínky se odvíjí od odpracovaných let praxe, možnost získání služebního bytu v místě výkonu práce, stravenky.
Kontakt: na e-mail.