Projektant/projektantka strojní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Projektant/projektantka strojní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Panského dvora č.p. 986/3, Klíše, Ústí nad Labem.
Požadujeme: VŠ strojní, uživatelské znalosti PC, MS Office, AutoCAD, znalost angličtiny, komunikační schopnosti - spolupráce s profesemi technolog, stavař, elektro, měření.
Výhodou nikoli však podmínkou je odborná praxe a zkušenosti s tvorbou strojní projektové dokumentace - specifikace strojů a zařízení, dispozičního řešení. V případě absolventa práce pod vedením zkušených pracovníků, znalost češtiny v případě cizinců podmínkou.
Nabízíme: mzdu 28 000 - 35 000,- Kč.,5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, placené přesčasy, možnost práce i v zahraničí, po 1 roce je možná změna prac. poměru na dobu neurčitou, možnost odborného růstu.
Kontakt: e-mailem zaslat životopis.