Office Manager

Pracovní místo ( Office Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dokážete pracovat samostatně a baví Vás organizace a zařizování?
Máte již zkušenosti s Office Managementem a domluvíte se anglicky?
Chcete být součástí menšího týmu s přátelskou atmosférou?
ANO? Tak se neváhejte přihlásit na pozici "Office Manager"

Vaší náplní práce na pozici " Office Manager" bude:

* Zajištění bezproblémového chodu kanceláře
* Personální agenda
* Příprava a úprava smluvní dokumentace
* Objednávka zboží, kancelářských potřeb
* Event management
* Koordinace recepce
* Komunikace s klienty, logistiky
* Spolupráce s účetním oddělením
* ad hoc organizace a koordinace

Nástup: co nejdříve