Projektový manažer digitálních kampaní

Pracovní místo ( Projektový manažer digitálních kampaní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s digitálním (online) marketingem a tvorbou digitálních strategií?

Láká Vás příležitost věnovat se zajímavým projektům v oblasti farmacie?

Příležitost realizovat se v prostřední světoznámé farmaceutické společnosti máte právě nyní!

Náplň práce:

- Rozvoj a aplikace digitální strategie společnosti
- Realizace a vyhodnocení digitálních projektů (zodpovědnost za rozpočet)
- Komunikace s manažery (na různých úrovních)
- Návrh, aplikace a monitoring aktivit zaměřených na zákazníka
- Zjišťování vnímání názorů trhu (online, live průzkumy)
- Školení reprezentantů (zaměřené na nástroje komunikace)