Hlavní účetní v centru Prahy!

Pracovní místo ( Hlavní účetní v centru Prahy! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte již praxi jako hlavní účetní a účtování Vás baví?
Umíte dobře anglicky a zajímáte se o vedení menšího týmu lidí?
Je pro Vás důležité přátelské prostředí?
Ano? Tak se neváhejte přihlásit na pozici "Hlavní účetní"

A co bude Vaší náplní práce?

* Zpracování účetních operací pro měsíční a roční uzávěrku
* Rekoncilaci obratových předvah
* Konsolidaci zahraniční organizační složky a zahraniční dceřiné společnosti dle CAS
* Přefakturaci nákladů mezi skupinovými podniky
* Sestavení účetních uzávěrek dle CAS a IFRS
* Sestavení přiznání k DPPO, revize přiznání a souvisejících hlášení pro DPH
* Komunikace s finančním úřadem
* Treasury, reporting

Lokalita: Praha 1