Produktový specialista - PSYCH, NEUR

Pracovní náplň

Máte obchodního ducha a zájem o prodej léčiv? Láká Vás denní komunikace s lékaři?

Chcete se realizovat v prostředí stabilní společnosti se silným postavením na trhu.

Nyní můžete na pozici Produktového specialisty!

- Denní návštěvy lékařů ve daném regionu
- Rozvíjení vztahů s klienty z oblasti psychologie a neurologie
- Propagace produktů společnosti dané specializace
- Dodržování etického kodexu
- Organizace seminářů
- Reporting manažerovi
- Lokalita: část Prahy, královéhradecký kraj

Požadujeme

- Vzdělání (v oblasti farmacie, přírodních věd, chemie výhodou)
- Zkušenost z farmaceutické společnosti nebo s prodejem velkou výhodou
- Vhodné i pro absolventy s částečnou praxí (možnost zaškolení)
- Prokazatelný zájem o farmacii a prodej léčiv
- Komunikativní dovednosti
- Prezentační dovednosti
- Organizovanost

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- Zajímavé bonusy
- Automobil i k osobním účelům
- Příspěvek na stravování
- Telefon a notebook
- Vzdělávací kurzy
- Důchodové pojištění